NB!

"Most people ignore most poetry because most poetry ignores most people. "
/Adrian Mitchell./

pirmdiena, 2011. gada 14. februāris

Šeit rodas un sabrūk iztēles maldi.

Laiks ir apstājies.
Divi identiski vēstījumi-
uztverami kā viens veselums.
Vienīgā atšķirība tajos-
manīta niecīga tēla pazīme-dzimums.
Par rezultātu spried pats, ak, cienījamo lasītāj!


Tekstā darbojošās personas ir nereālas,
jebkāda līdzība ar reāliem notikumiem un/vai cilvekiem ir nejauša
šis viss ir tikai manas iztēles auglis.Eksistē tikai sikspārņu stropā.

Laiks ir apstājies.

Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts. Vakardiena ir zudusi ikdienībā, bet rītdiena vēl nav no ikdienības iznirusi.
Indra sēž uz grīdas,blakus saklātai divguļamajai gultai, ģērbusies sarkanā zīda nakts tērpā, apcerot savu dzīvi un nenotikušo daiļradi, nespējot saprast vai dvēseles stīgas ir nospriegotas līdz trūkšanas stadijai, vai arī jau pārtrūkušas. Šīs eksistenciāla rakstura pārdomas ģenerē bezmiegs. Iespējams, ka daudzi no jums gribētu viņai teikt, ka sarkanā krāsa nav labs līdzeklis cīņā ar bezmiegu, ka bezmiegu vieglāk pieveikt gultā nekā sēžot tai blakus. Tomēr... ziniet, ko viņa atbildētu jūsu nelielajai iebildi par sarkano krāsu? “Šī krāsa ir vienīgais, kas man atgādina par laiku, kad biju jaunāka, skaistāka un blondāka...” Domāju, ka atbildi iebildei par bezmiega pieveikšanu gultā jūs zināt skaidri: “Ja jūs tajā gultā būtu piedzīvojuši to, ko es, tad jūs par bezmiega pieveikšanu guļot tajā nefantazētu...” Aina ar ne vairs tik blondo,jauno,skaisto sievieti sarkanajā zīda nakts tērpā atkārtojas tieši divas reizes mēnesī... Neviens nezina kāpēc tieši divas reizes.
Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts. Vakardiena ir zudusi ikdienībā, bet rītdiena vēl nav no ikdienības iznirusi.
Atkal un joprojām Indra. Atkal un joprojām sarkanā naktstērpā blakus saklātai, divguļmai gultai. Šoreiz kaut kas ir mainījies... Dzīves apcere kļuvusi mazāk egoistiska un tā skar kādas citas sievišķas būtnes notikušu daiļradi. Dvēseles stīgas vibrē. Šī vibrācija rezonē visā ķermenī. Domas viņas saprātā izmet parasto, mūžīgo cilpu no viņas ierašanā pasualē līdz šim brīdim. Taču šoreiz tās sāk mest jaunas, laikā neiesakņojušās cilpas. Šīs cilpas vijas ap Gunas miesu un garu. Līdz šai dienai, kura nu jau kļvusi par vakardienu Indra nebija pievērsusi viņai īpašu uzmanību. Jā, Indra bija ievērojusi,ka reizēm, kad viņa runā balsī,kura zemāka un sanošāka par parasto, Guna nez kāpēc apjūk tik tāl,ka nezina,kur acis slēpt. Un,jā, Indra bija ievērojusi,ka Guna vēro viņas kājas ilgāk un ar ciešāku skatienu nekā tas būtu nepieciešams, lai ievērtētu kurpes... Arī viņas sastingušās acis brīžos,kad Indras svārku šķēlums dzīvoja pats savu, no cilvēku dogmatiskajiem pieklājības likumiem, neatkarīgu dzīvi, nepalika neievērotas. Indra nolēma,ka jāpaeksperimentē. It kā nejauši un netīši viņai jāpieskaras.
Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts. Vakardiena ir zudusi ikdienībā, bet rītdiena vēl nav no ikdienības iznirusi.
Indra. Šī trešā stunda pēc pusnakts nelīdzinās nevienai citai. No ainas,kura atkārtojas divreiz mēnesī ir palikusi tikai saklātā divguļamā gulta un sarkanais naktstērps,kurš apsedz Indras neimierīgās miesas un dvēseli. Kādas vairs parastas un mūžīgas domu cilpas?! Dvēsele kļuvusi par stīgām Stradivāri vijolei,kuru izmisīgi spēlē Paganīnī. Velnišķīga rezonanse ķermenī. Mazliet paekspermentēt kā jaunībā ar puišiem...Ha! Ō, it kā nejauši un netīši pieskārieni... Pirmoreiz mana netīšā un pavisam nevainīgā pieskaršanās Gunā radīja prātam netveramu emociju orkānu. Izbailes, slēpta patika, pārseigums, gandrīz erotiskas vīzijas... Gandrīz vai elektrizēts emociju kokteilis. Viss jau būtu labi, bet kopš tās reizes pati nezinu miera ne mirkli. Jutot viņas skatienu glāstām manas kājas sapratu,ka valoda sāk raustīties un stāstījuma jēga un doma pazust. Nē! Nedrīkst! Ja vēl viņa būtu puisis, tad jā, bet Gunai pašai tak esot puisi un viņas izteikumi atstāj ļoti poligāmas būtnes iespaidu... Aha, arī loģika sāk klibot- vairs pati neapzinos savu vārdu jēgu... Visiem spēkiem pūlējos savas plaukstas pierunāt nesvīst, kad viņa balsī lasīja savu epistolāro gara darbu,kurš saturēja tik poetiskus vārdus un izteikumus. Skolonieciskā manierē iedomājos, ka tie visi veltīti man, ka viņa patiešām... Guna saprata manas iztēles neceļus. Nezinu kādi dabiski vai pārdabiski spēki to izraisīja,bet brīdī, kad viņa cēlās kājās notika kaut kas un Guna uz pāris sekundēm atradās man tik tuvu. Es nesapratu vai viņa krita un es viņu turēju, vai arī viņa man neapzināti piekļāvās, izdzirdusi manas miesas un dvēseles kliedzienus.
Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts.
Nekas vairs nav tā kā bijis. Gulta savandīta-ar muļķa mierinājumu apziņā centos šonakt rast mieru pat šeit,protams,ka neizdevās. Sarkanais nakts tērps aptever katru Indras miesas un dvēseles kustību pārvietojoties gan ātrākiem, gan lēnākiem soļiem gār daudzpieredzējušo divguļamo gultu. Atklājas iepriekš nepjausta sarkanā nakts tērpa funkcija-kārdināšana. Ņežēlīgi šķēlumi abos nakts tērpa sānos ļauj ik kustībā tīksmināties par Indras ideālajām kājām. Paganīnī joprojam plosās dvēselē spēlējot ar loģisko prātu neizprotamus skaņdarbus uz pēdejās dvēseles stīgas. Guna ir tepat! Blakus istabā guļ uz dīvāna. Nav būtiski kāpēc. Tas tā ir, un tas ir fakts. Kāpēc viņai tieši šodien bija jāuzvelk krekliņš ar tik izaicinošu dekoltē?! Guļ kā aizmigusi princese. Žēl modināt. Kaut gan, atceroties kā viņai iemirdzējās acis un aizrāvās elpa, ieraugot mani šajā sarkanajā, nešķīstajā tekstilmākslas brīnumā, žēlums modināt mazinās. Es zinu, ka Guna dievina manas kājas. Es to vienkārši jūtu. Arī manas plaukstas ar slaidajiem pirkstiem un mandeļveida nagiem viņa dievina. Laiks ir zaudējis savu būtisko nozīmi. Kāda atsķirība vai es eju uz viņu paskatīties otro, vai trešo reizi piecu minūšu laikā? Guļ un izskatās tik apmierināta ar sevi visu. Nekas jau ļauns nebūs,ja es apsēdīšos viņai blakus uz dīvāna... Cik ritmiski viņa elpo! Cik ritmiski cilājas viņas krūtis, alkdmas manu slaido pirkstu un mandeļveida nagu pieskāriena... nevaru novērst skatienu... jūtu... kāds uz mani skatās. Viņa ir pamodusies! Puskrēslā mirdz Gunas neizprotamās krāsas acis. Sarkanais kārdinātājs uzticīgi un uzcītīgi pilda savu funkciju- Indrai sēžot uz dīvāna kāju pār kāju viena no kājām redzama no pirkstu galiem līdz vietai,kur tā savienojas ar pārējo ķermeni. Gunas acis alkaini aplūko nekad vēl līdz galam neizbaudīto skatu. Viņu skatieni sastapās brīdī kad Gunas karstā roka uzgūlās Indras pavedinošajam gurnam, bet pašas Indras roka glāstīja vispirms Gunas seju, pēc tam kaklu uz kura brutālas zīmes bija atstājis kāda vīrieša, par skūpstu maskēts, kodiens, tiecoties arvien tuvāk ilgi kārotajām krūtīm.Šajā brīdī vairs nebija svarīgi, ka Indra par Gunu ir 2,3 reizes vecāka, ka viņas abas sabiedrībā tiek uztvertas kā vīriešus mīlošas un gribošas dāmas. Šajā brīdī izzuda laiks un telpa... un kļuva mīlēšanas baudīšana.



Tekstā darbojošās personas ir nereālas,
jebkāda līdzība ar reāliem notikumiem un/vai cilvekiem ir nejauša
šis viss ir tikai manas iztēles auglis. Eksistē tikai sikspārņu stropā.

Laiks ir apstājies.

Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts. Vakardiena ir zudusi ikdienībā, bet rītdiena vēl nav no ikdienības iznirusi.
Indra sēž uz grīdas,blakus saklātai divguļamajai gultai, ģērbusies sarkanā zīda nakts tērpā, apcerot savu dzīvi un nenotikušo daiļradi, nespējot saprast vai dvēseles stīgas ir nospriegotas līdz trūkšanas stadijai, vai arī jau pārtrūkušas. Šīs eksistenciāla rakstura pārdomas ģenerē bezmiegs. Iespējams, ka daudzi no jums gribētu viņai teikt, ka sarkanā krāsa nav labs līdzeklis cīņā ar bezmiegu, ka bezmiegu vieglāk pieveikt gultā nekā sēžot tai blakus. Tomēr... ziniet, ko viņa atbildētu jūsu nelielajai iebildi par sarkano krāsu? “Šī krāsa ir vienīgais, kas man atgādina par laiku, kad biju jaunāka, skaistāka un blondāka...” Domāju, ka atbildi iebildei par bezmiega pieveikšanu gultā jūs zināt skaidri: “Ja jūs tajā gultā būtu piedzīvojuši to, ko es, tad jūs par bezmiega pieveikšanu guļot tajā nefantazētu...” Aina ar ne vairs tik blondo-jauno,skaisto sievieti sarkanajā zīda nakts tērpā atkārtojas tieši divas reizes mēnesī... Neviens nezina kāpēc tieši divas reizes.
Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts. Vakardiena ir zudusi ikdienībā, bet rītdiena vēl nav no ikdienības iznirusi.
Atkal un joprojām Indra. Atkal un joprojām sarkanā naktstērpā blakus saklātai, divguļmai gultai. Šoreiz kaut kas ir mainījies... Dzīves apcere kļuvusi mazāk egoistiska un tā skar kāda cita vīrišķa radījuma notikušu daiļradi. Dvēseles stīgas vibrē. Šī vibrācija rezonē visā ķermenī. Domas viņas saprātā izmet parasto, mūžīgo cilpu no viņas ierašanā pasualē līdz šim brīdim. Taču šoreiz tās sāk mest jaunas, laikā neiesakņojušās cilpas. Šīs cilpas vijas ap Dāvja miesu un garu. Līdz šai dienai, kura nu jau kļvusi par vakardienu Indra nebija pievērsusi viņam īpašu uzmanību. Jā, Indra bija ievērojusi,ka reizēm, kad viņa runā balsī,kura zemāka un sanošāka par parasto, Dāvis nez kāpēc apjūk tik tāl,ka nezina,kur acis slēpt. Un,jā, Indra bija ievērojusi,ka Dāvis vēro viņas kājas ilgāk un ar ciešāku skatienu nekā tas būtu nepieciešams, lai ievērtētu kurpes... Arī viņas sastingušās acis brīžos,kad Indras svārku šķēlums dzīvoja pats savu, no cilvēku dogmatiskajiem pieklājības likumiem, neatkarīgu dzīvi, nepalika neievērotas. Indra nolēma,ka jāpaeksperimentē. It kā nejauši un netīši viņam jāpieskaras.
Laiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts. Vakardiena ir zudusi ikdienībā, bet rītdiena vēl nav no ikdienības iznirusi.
Indra. Šī trešā stunda pēc pusnakts nelīdzinās nevienai citai. No ainas,kura atkārtojas divreiz mēnesī ir palikusi tikai saklātā divguļamā gulta un sarkanais naktstērps,kurš apsedz Indras neimierīgās miesas un dvēseli. Kādas vairs parastas un mūžīgas domu cilpas?! Dvēsele kļuvusi par stīgām Stradivāri vijolei,kuru izmisīgi spēlē Paganīnī. Velnišķīga rezonanse ķermenī. Mazliet paekspermentēt, kā jaunībā... Ha! Ō, it kā nejauši un netīši pieskārieni... Pirmoreiz mana netīšā un pavisam nevainīgā pieskaršanās Dāvī radīja prātam netveramu emociju orkānu. Izbailes, slēpta patika, pārseigums, gandrīz erotiskas vīzijas... Gandrīz vai elektrizēts emociju kokteilis. Viss jau būtu labi, bet kopš tās reizes pati nezinu miera ne mirkli. Jutot viņa skatienu glāstām manas kājas sapratu,ka valoda sāk raustīties un stāstījuma jēga un doma pazust. Nē! Nedrīkst! Viņš ir pārāk jauns un atstāj visnotaļ poligāma radījuma iespaidu. Viņš noteikti mani ne... Aha, arī loģika sāk klibot- vairs pati neapzinos savu vārdu jēgu... Visiem spēkiem pūlējos savas plaukstas pierunāt nesvīst, kad viņš balsī lasīja savu epistolāro gara darbu,kurš saturēja tik poetiskus vārdus un izteikumus. Skolonieciskā manierē iedomājos, ka tie visi veltīti man, ka viņš patiešām... Dāvis saprata manas iztēles neceļus. Nezinu kādi dabiski vai pārdabiski spēki to izraisīja,bet brīdī, kad viņa cēlās kājās notika kaut kas un Dāvis uz pāris sekundēm atradās man tik tuvu. Es nesapratu vai viņa krita un es viņu turēju, vai arī viņš man neapzināti piekļāvās, izdzirdis manas miesas un dvēseles kliedzienus.
aiks ir apstājies trešajā stundā pēc pusnakts.
Nekas vairs nav tā kā bijis. Gulta savandīta-ar muļķa mierinājumu apziņā centos šonakt rast mieru pat šeit,protams,ka neizdevās. Sarkanais nakts tērps aptever katru Indras miesas un dvēseles kustību pārvietojoties gan ātrākiem, gan lēnākiem soļiem gār daudzpieredzējušo divguļamo gultu. Atklājas iepriekš nepjausta sarkanā nakts tērpa funkcija-kārdināšana. Ņežēlīgi šķēlumi abos nakts tērpa sānos ļauj ik kustībā tīksmināties par Indras ideālajām kājām. Paganīnī joprojam plosās dvēselē spēlējot ar loģisko prātu neizprotamus skaņdarbus uz pēdejās dvēseles stīgas. Dāvis ir tepat! Blakus istabā guļ uz dīvāna. Nav būtiski kāpēc. Tas tā ir, un tas ir fakts. Kāpēc viņam tieši šodien bija jāuzvelk tik pieguļošus džinsi?! Guļ kā pasaku princis. Žēl modināt. Kaut gan, atceroties kā viņam iemirdzējās acis un aizrāvās elpa, ieraugot mani šajā sarkanajā, nešķīstajā tekstilmākslas brīnumā, žēlums modināt mazinās. Es zinu, ka Dāvis dievina manas kājas. Es to vienkārši jūtu. Arī manas plaukstas ar slaidajiem pirkstiem un mandeļveida nagiem viņš dievina. Laiks ir zaudējis savu būtisko nozīmi. Kāda atsķirība vai es eju uz viņu paskatīties otro, vai trešo reizi piecu minūšu laikā? Guļ un izskatās tik apmierināts ar sevi visu. Nekas jau ļauns nebūs,ja es apsēdīšos viņai blakus uz dīvāna... Cik ritmiski viņš elpo! Cik ritmiski cilājas viņas platās krūtis, alkdmas manu slaido pirkstu un mandeļveida nagu pieskāriena... nevaru novērst skatienu... jūtu... kāds uz mani skatās. Viņš ir pamodusies! Puskrēslā mirdz Dāvja neizprotamās krāsas acis. Sarkanais kārdinātājs uzticīgi un uzcītīgi pilda savu funkciju- Indrai sēžot uz dīvāna kāju pār kāju viena no kājām redzama no pirkstu galiem līdz vietai,kur tā savienojas ar pārējo ķermeni. Dāvja acis alkaini aplūko nekad vēl līdz galam neizbaudīto skatu... ne tikai Dāvja acis reaģē uz sarkano kārdinātāju un elpu aizraujošo skaistumu. Viņu skatieni sastapās brīdī kad Dāvja karstā roka uzgūlās Indras pavedinošajam gurnam, bet pašas Indras roka glāstīja vispirms Dāvja seju, pēc tam kaklu uz kura brutālas zīmes bija atstājis kādas sievietes nagi, tiecoties arvien tuvāk ilgi kārotajām... pār platajām,muskuļotām krūtīm tvirto vēderu un vēl zemāk... Šajā brīdī vairs nebija svarīgi, ka Indra par Dāvi ir 2,3 reizes vecāka, ka viņas abas sabiedrībā tiek uztverti kā sīvākie ienaidnieki. Šajā brīdī izzuda laiks un telpa... un kļuva mīlēšanas baudīšana.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru